Telefon

+420 608 352 749

E-mail

eliska.rindova@gmail.com

Otevírací doba

Dle objednávek

Australské vosky LYCON jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.
Vosky LYCON jsou velice pružné, ohebné a lehce snímatelné. Dokáží si poradit i s nejméně poddajnými chloupky. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků.

Nejčastější otázky

Na epilaci jsem nikdy nebyla, jak dlouhé by měly chloupky být?

Na eplilaci je vhodné přijít 7 – 10 dní po holení, někomu rostou chloupky rychleji a stačí mu 7. Chloupky by měly být dlouhé 2 – 3 mm (zhruba jako zrnko rýže).

Jak se na epilaci připravit?

Pokožku, kterou budeme epilovat, je vhodné den dopředu exfoliovat (použít peeling), abyste ji zbavili mrtvých buňek a vosk lépe přilnul ke chloupkům. Na ošetření je vhodné si vzít volnější a pohodlné oblečení.

Den předem pijte hodně vody, protože hydratovaná pokožka = lepší výsledek epilace. Před ošetřením nepijte alkohol ani kávu, protože zvyšují prokrvení, a tím mohou i zvýšit bolest během epilace.

Co dělat po epilaci?

Prvních 24 – 48 hodin byste se neměli vystavovat nadměrnému pocení, takže žádná posilovna.

Prvních 24 hodin se neopalujte, nekoupejte ve veřejném bazénu a v případě epilace intimních partií se vyvarujte sexuálním aktivitám.

Doporučené články