Telefon

+420 608 352 749

E-mail

eliska.rindova@gmail.com

Otevírací doba

Dle objednávek

Éminence organic Skin Care je kanadská celosvětově uznávaná společnost, která navazuje svými recepturami na maďarskou historii lázeňství a bylinkářství. Tradice výroby kosmetiky a vývoje receptur pro krásu a zdraví pleti v rodině sahá až do 50. let 20. století. Je to přírodní kosmetika s 60ti letou tradicí, která splňuje náročné požadavky nejvýznamnějších světových certifikačních orgánů. Ingredience jsou sbírané výhradně ručně. Při výrobě používá nejekologičtější postupy, neustále se snaží snižovat uhlíkovou stopu, používá energii ze solárních a větrných zdrojů. Je zavázána životnímu prostředí, a proto za každý prodaný produkt vysadí jeden strom.

B CORPORATION®

Toto ocenění náleží jen firmám, které se skutečně zajímají o životní prostředí, aktivně potlačují všechny negativní stránky své produkce tak, aby jejich byznys nezasahoval do zdraví planety Země a splňují přísné standardy této nezávislé organizace. Při výrobě funguje společnost Éminence organics v souladu s nejekologičtějšími postupy.

LEAPING BUNNY

Je jediný mezinárodní certifikát týkající se záruky o netestování na zvířatech. Logo králíčka ve skoku zaručuje, že výrobek ani jeho jednotlivé ingredience nebyly testovány na zvířatech.

FSC CERTIFIED PRINTING METHODS

FSC je mezinárodní certifikační systém zaměřený na podporu zodpovědného řízení světových lesů. 

Kosmetické ošetření vždy přizpůsobuji aktuálním potřebám Vaší pleti.

60 minut – 1000 Kč

90 minut – 1500 Kč

Doporučené články